Великодні традиції Херсонського держуніверситету

Херсон, ХДУ, традиції
Херсонський державний університет – це унікальний заклад вищої освіти, що має свою історію та традиції. У день світлого Великодня нагадаємо про ті чудові акції та заходи, що створювали в нашому освітньому закладі справжню атмосферу свята.

Однією з головних традицій є благодійна акція до Великодня. Щорічно Херсонський державний університет спільно з Херсонським Академічним обласним театром ляльок та Православною церквою України створюють для херсонської малечі святковий настрій.

Талановита молодь факультету культури і мистецтв під керівництвом заслуженої працівниці культури України, професорки Лідії Лимаренко проводять вистави для дітей воїнів АТО, дітей-інвалідів, дітей-сиріт, а також для дітей викладачів і студентів ХДУ та для маленьких мешканців міста й області. Цьогоріч акція мала відбутися ювілейний двадцятий рік поспіль.

Також спільнота ХДУ започатковує нові традиції. Серед них – прикрашання паркового містечка писанками, янголятами та пасхальними кроликами. Також студенти у стінах нашого освітнього закладу практикують розписи яєць різними способами та техніками.

Віримо, що зовсім скоро бойові дії на території нашої країни припиняться. І Херсонський державний університет з усіма святами та традиціями знову буде функціонувати в нашій мирній Україні! Усе буде Україна! Усе буде ХДУ!


© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон