У Херсоні проводять тренування для дітей з інвалідністю

Херсон, діти, тренування
Херсонська спортивна школа для дітей з інвалідністю поновила тренування для вихованців, які перебувають у місті. Про це Суспільному розповів директор ДЮСШ Руслан Малашенко.

"Тільки з'явилась можливість ми поновили тренування. Раніше не могли, бо в останніх числах лютого та перших числах березня була серйозна ситуація, стріляли в Херсоні. Ми сиділи на дистанційці, працювали віддалено", - розповідає Руслан Малашенко.

З середини березня тренування поновили. Ті, хто не може їх відвідувати, працюють дистанційно. "Навіть наші тренери приїжджають додому для тренувань. Звісно, стільки дітей як було у мирний час немає, тому що виїхали і за кордон, і на територію де нема бойових дій. А тих, які залишилися батьки не відпускають. Як можемо, так і проводимо тренування", - говорить Руслан.

За його словами, наразі намагаються розв'язати проблему з ліками, для підопічних. З 48 людей, що працюють в школі п'ятеро виїхали, решта на місці і продовжують працювати. "Кожен приймає рішення залишатися чи їхати звідси. Я, наприклад, відправив свою дитину в безпечне місце, ми живемо в Чорнобаївці, а сам вирішив залишитися і допомагати до кінця поки є можливість допомагати", - каже Руслан МАЛАШЕНКО.
© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон