Триває освітній проєкт Херсонського держуніверситету

Херсон, ХДУ, проєкт
Всі зустрічі, проведені у межах проєкту Херсоеського державного університету «Академічний мост» ХДУ — відтепер на YouTube

У Херсонському державному університеті активно реалізовується освітньо-науковий проєкт «Академічний міст». У межах ініціативи науковці з різних куточків України та світу діляться своїми знаннями та досвідом. Це те, що нам сьогодні вкрай необхідно – можливість спілкуватися та емоційна підтримка наших друзів.

Зазначимо, що ініціатором проєкту «Академічний міст» є спільнота факультету біології, географії і екології Херсонського державного університету. Зокрема, ідейним натхненником виступив викладач факультету Микола Гоманюк. Саме він згуртував навколо найактуальніших питань сьогодення України науковців, митців та літераторів з різних країн.

Протягом двох місяців провідні вчені читають лекції на актуальні теми – від геополітики до розкриття глобального значення українського театру. Серед спікерів – докторант Київського національного університету імені Тараса Шевченка, науковий співробітник Меморіалу «Концентраційний табір Захсенбург» Микола Боровик, професор Техаського університету в Остіні, фахівець в області славістики та євразійських студій Стівен Сігел, доцент кафедри біологічних наук університету Альберти (Канада) Тобі Спрібілле та багато інших цікавих особистостей.

Сьогодні активно розширюється не лише тематика зустрічей, а й збільшується кількість спікерів, охочих взяти участь у проєкті. До «Академічного мосту» долучаються представники закордонних закладів-партнерів Херсонського державного університету, з якими нас поєднує багаторічна співпраця. Зокрема, це професор інституту славістики факультету культурології Університету Альпен-Адріа в м.Клагенфурт (Австрія) Тільман Ройтер та професор, віцепрезидент Університету Лазурового берега (Франція) Філіп Лаїр.

Головна перевага таких зустрічей – це неформальне спілкування, обмін досвідом та професійні дискусії.

Наразі маємо гарні новини для тих, хто з певних причин не мав змоги долучитися до Zoom-зустрічей. Відтепер всі лекції можна переглянути на YouTube-каналі ХДУ у будь-який час.

Як вже зазначалося, тематика різноманітна, тож кожен зможе знайти те, що найбільш зацікавить. Тож обирайте тему зустрічі і гарного перегляду!

Крім того, слідкуйте за нашими новинами, щодо графіку організації нових лекцій.© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів