Волонтерський центр Херсонського держуніверситету перетворився на родину

Херсон, ХДУ, волонтери
Сьогодні, 20 квітня у всьому світі відзначається День вдячності волонтерам. З перших днів війни у Херсонському державному університеті працює Волонтерський центр, який протягом цього часу надає гуманітарну допомогу тим, хто цього потребує.

Сьогодні спільнота Херсонського державного університету, як і вся Україна, перетворилась на велику волонтерську родину. Всі – від студента першокурсника до ректора – об’єднується заради допомоги та підтримки ближніх.

Наші волонтери щоденно докладають величезних зусиль для того, аби забезпечити тих, хто потребує допомоги, усім необхідним. Здійснюється підвіз та закупівля продуктів, медикаментів, продовольчих товарів тощо.

У ці дні Херсонський державний університет також відчуває підтримку колег з інших українських ЗВО та європейських партнерів. Вони надають як гуманітарну допомогу, так і фінансову.

Сьогодні спільнота Херсонського державного університету висловлює вдячність всім тим, хто за покликом серця допомагає іншим, не вимагаючи нічого натомість. Всім українським та закордонним волонтерам, які незважаючи на ризики, емоційну та фізичну втому, продовжують свою роботу. Ми сильні, тому що єдині!

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів