У школах на Херсонщині розпочався набір першокласників на наступний навчальний рік

Херсонщина, навчальний, рік
В освітніх закладах Новотроїцької громади на Херсонщині розпочинається набір першокласників на 2022-2023 навчальний рік, - повідомляє "Трудова слава"

Про приймання заяв від батьків повідомила адміністрація Новотроїцького ліцею №1. У відділі освіти управління гуманітарної політики Новотроїцької селищної ради розповіли, що приймання заяв від батьків майбутніх першокласників стартувало по всій громаді.

«Наразі проведено перемовини з Новотроїцьким центром первинної медичної допомоги щодо забезпечення проходження дітьми медоглядів. Вчителі початкових класів працюють з батьками, повідомляють їм про потрібний пакет документів, котрий необхідно надати до освітнього закладу до кінця травня», – зазначила начальник відділу освіти Оксана ВШЕСТЕНКО.

До речі, подати заяву про зарахування дитини до першого класу можна також онлайн. Для цього необхідно зайти за посиланням https://school.isuo.org/, зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її документами у закладі.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів