У Херсонському держуніверситеті забеспечують якісний освітній процес

Херсон, ХДУ, освіта
Незважаючи на складну ситуацію в країні, Херсонський державний університет продовжує забезпечувати якісний освітній процес.

Так, у студентів ІІІ курсів факультету української й іноземної філології та журналістики триває навчальна практика, яку майбутні фахівці проходять в онлайн-режимі.

Завдяки організованій командній роботі під керівництвом Херсонського державного університету студенти мають можливість навіть в умовах війни продовжувати здобувати освіту.

На факультеті української й іноземної філології та журналістики завершується двотижнева навчальна практика для ІІІ курсів спеціальностей Журналістика та Філологія (українська мова та література).

«Навіть у сучасних реаліях Херсонський державний університет дбає про безпечний та якісний освітній процес. Під час практики керівники використовували індивідуальний підхід до кожного, гнучку систему завдань і видів роботи, аби посприяти успішному проходженню навчальної практики навіть у надскладних умовах воєнного часу. Для забезпечення цієї роботи величезних зусиль доклали керівники практики та представники баз практики», – зазначила завідувачка кафедри української й слов’янської філології та журналістики Світлана Климович.

Базами практики для студентів стали Херсонський академічний ліцей імені О.В.Мішукова при ХДУ, Херсонська гімназія № 6 Херсонської міської ради, Пресцентр університету та туристична агенція «Anex tour». Уся документація наразі оформлюється і подається в електронному вигляді, можливий рукописний варіант.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів