У Херсонському державному університеті впроваджують новий цифровий сервіс

Херсон, ХДУ, сервіс
Про це йшлося сьогодні, 18 квітня, на засіданні ректорату ХДУ, яке відбулося за участі деканів факультетів, керівників структурних підрозділів, служб та відділів. Захід пройшов у змішаному форматі.

Першочергово на засіданні обговорили питання збалансованого функціонування Херсонського державного університету, реалізації якісного освітнього процесу в умовах сьогодення.

«Деякий час тому ми розпочали реалізацію та впровадження цифрового сервісу «ХДУ24». Сьогодні ми, як ніколи, розуміємо, що це був правильний та завбачливий крок. Так, враховуючи сьогоднішню ситуацію, ми починаємо інтенсивніше використовувати цей інструмент організації освітнього процесу.

Цифровізація документів та наповнення інформацією персональних кабінетів здобувачів, викладачів, співробітників дозволяють навіть в умовах дистанційного навчання у воєнний час здійснювати необхідні процеси, що стосуються навчання здобувачів та управління університетськими бізнес-процесами», – прокоментував ректор ХДУ Олександр Співаковський.

Зазначимо, що серед переваг й те, що студенти та викладачі, які знаходяться за межами Херсона, матимуть безперешкодний доступ до необхідної інформації, сконцентрованої в додатку.

Під час наради обговорені певні технічні моменти щодо розширення функціоналу «ХДУ24». Зокрема, можливість та необхідність завантаження до персональних кабінетів актуальної інформації щодо результатів навчання здобувачів, залікових книжок та індивідуальних планів.


Також у ході засідання проректори доповіли про напрямки своєї роботи. Так, освітній процес у ХДУ продовжує реалізовуватися з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, тривають навчальні практики для здобувачів. Запущено процес підготовки до проведення сесії та видачі дипломів випускникам.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів