Херсон отримує воду з артезіанських свердловин

Херсон, водо, канал
Безперебійне забезпечення Херсона якісною водою – головне завдання служби водопостачання МКП "Херсонводоканал".

Херсонський Водоканал видобуває воду виключно з артезіанських свердловин, а не з Дніпра! Ця вода подається в резервуари чистої води, а потім насосними станціями – у міську водопровідну мережу.

Головні об’єкти дільниць «Водозабір-1», «Водозабір-2» та ВКГ «Корабел» – насосні станції водопроводу, які повинні працювати стабільно та злагоджено, щоб у всіх мешканців міста була вода.

Кожного дня, незважаючи на вибухи та загрозу для життя, працівники насосних станцій водопроводу несуть цілодобове чергування на всіх об’єктах водопостачання.

У місті Херсоні хлорування води не здійснюється з 2016 року, бо питна вода знезаражується гіпохлоритом натрію. Якщо Вам приходять повідомлення про хлорування води – не вірте, бо це ФЕЙКИ!

Дезінфекція водопровідних мереж у місті поки що проводитись не буде. Знезараження води гіпохлоритом натрію виконується щоденно і контролюється фахівцями лабораторії питної води!

Ми працюємо для Вас. Бажаємо миру!

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів