У Херсоні волонтери у часи війни рятують життя тваринам

Херсон, волонтери, тварини
Херсонка Ніка Краюшкіна, яка вже кілька років поспіль опікується безпритульними тваринами. За її ініціативи у Херсоні створено громадську організацію «Help animals». Разом із командою волонтерів Ніка забирає покинутих тварин, лікує, годує та знаходить для них люблячих господарів.

Повномасштабне вторгнення на територію України та окупація міста Херсон не вплинуло на роботу зоозахисників і вони продовжують рятувати життя чотирилапим друзям: допомога та порятунок тварин сильніші за страх!

У часи війни кількість покинутих собак та котів збільшилась, а разом із тим і підопічних громадської організації. Так, зараз вони опікуються близько 40 тваринами, а деяких вдалось влаштувати до притулку або ж у родини на перетримку. Попри відсутність необхідних товарів, представники ГО знаходять різні шляхи, аби тварини не відчули цього дефіциту. На що вже витратили 113 186 гривень.

"Наші волонтери – справжня команда. За 34 дня військових дій жоден з них не виїхав і продовжує працювати на благо тварин. Такі необхідні зоомагазини зачинені або ж вже порожні. Тож, знайти звичайний корм, наповнювач для туалету – справжній квест. Ми розділяємо обов’язки між собою, що дозволяє швидше закривати потреби та робити всі справи, – ділиться Ніка Краюшкіна.

Куди складніше наразі з ліками та отриманням ветеринарної допомоги. Варто враховувати, що більшість ветеринарних клінік не працює через війну, а деякі не можуть надавати послуги у повному обсязі через відсутність медикаментів. Що негативно позначилось на стерилізації тварин та проведенні операцій. Та навіть це не стає на заваді волонтерів «Help animals».

На четвертий день війни я знайшла собаку Анжелу, яка потрапила під колеса транспорту. Скільки днів тварина пролежала покинутою – невідомо. Кілька днів вона знаходилась у нас, а за 2 тижні їй призначили операцію. Все вдалось зробити, зараз тваринка не перетримці»,- додає пані Ніка.

Більше того, волонтери приймають заявки від херсонців, які не мають можливості придбати корми, наповнювачі та іграшки для своїх улюбленців. Вони все закуповують, а у вільну хвилину займаються доставкою. За словами пані Ніки, залишатись з тваринами у Херсоні все складніше. І це не лише через відсутність запасів, а й нестабільної ситуації.

Вирішити всі проблеми самотужки волонтерам не під силу. Тож, вони звертаються до наших глядачів з проханням – не бути байдужими і допомогти евакуювати тварин.

Відмовтесь від кави чи смаколиків і перерахуйте 30, 50 чи 100 гривень на підтримку котика і собачки. Для цього залишаємо вам рахунки власниці ГО «Help animals» Ніки Краюшкіної:

Картка у Монобанку‌ 4441114453947408

‌Iban UA873220010000026206308016283

‌Nika Krayushkina

Картка у Приватбанку 5457082227886673

‌Iban UA303052990000026207885285921

‌‌Nika Krayushkina

‌PayPal nikaakbon@gmail.com

Якщо ж маєте знайомих ветеринарів або власників зоомагазинів – також діліться контактами. Також волонтери закликають херсонців не залишати своїх тварин вдома і під час евакуації обов’язково забирати з собою. Разом ми сила!

За матеріалами ТРК “Херсон плюс“
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів