У Херсоні нужденних годують горячими обідами

Херсон, допомога, нужденим
Працівники виконкому Корабельної ради, спільно з волонтерами, громадськими та благодійними організаціями щоденно допомагають людям найвразливіших категорій населення, - повідомляють у пресслужбі Херсонської міської ради.

Зокрема, 120 херсонців отримали гарячі обіди, які спеціально для нужденних приготували представники релігійної громади та одного з місцевих ресторанів. Містян пригощали свіжим хлібом та йогуртами, які були надані ще одним із ресторанів.

Нагадуємо, з 25 лютого 2022 року на базі Корабельної районної ради, діє Центр Гуманітарної Допомоги. Фахівці виконкому Корабельної ради, спільно з волонтерами, громадськими та благодійними організаціями, соціально відповідальним бізнесом, щоденно допомагають у забезпеченні потреб найвразливіших категорій населення.

На сьогодні, окрім багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей – сиріт, осіб з інвалідністю та людей золотого віку, які потребують допомоги, щоденно збільшується кількість біженців (на сьогодні їх більше 800 осіб).

Тому звертаємося до всіх представників громади – якщо ви маєте можливість та бажання допомогти – телефонуйте та приходьте до Центру.

Центру Гуманітарної Допомоги потрібні:

1) ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ (крупи, консерви, олія, молочна продукція, овочі тощо);
2) ОДЯГ (дитяча, жіноча, чоловіча) – для біженців;
3) ПОСТІЛЬ (білизна, ковдри, подушки, матраци) – для забезпечення біженців;
4) ЗАСОБИ ГІГІЄНИ.

“Якщо ви можете надавати свіжий хліб, іншу випічку, готувати гарячі обіди тощо – телефонуйте, приходьте до Центру Гуманітарної Допомоги – і разом ми спрямуємо цю допомогу адресно дійсно для тих, хто її більше всього потребує!”, – зазначають у Центрі.

З усіх питань телефонуйте за номером гарячої лінії Корабельного району:з 8.00 до 14.00 (0552) 22 32 73 Цілодобово: (050) 533 72 91.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів