У Херсонському держуніверситеті триває марафон підтримки

Херсон, ХДУ, марафон
Третій тиждень у Херсонському державному університеті триває марафон підтримки «ХДУ з Україною в серці». Щодня зірки українського шоу-бізнесу – співаки, журналісти, коміки, спортсмени та блогери – записують відеозвернення, де висловлюють слова підтримки спільноті Херсонського державного університету та херсонцям.

Ініціаторами марафону виступили фахівці Гуманітарного відділу ХДУ. Вони переконані, що сьогодні усім нам потрібна підтримка, теплі почуття та емоції, які надихають і вселяють віру. Наразі ініціативу підхопили вже понад 20 українських зірок. Майже всі вони неодноразово бували у Херсоні, який, за їхніми словами, залишив тільки приємні спогади як затишне й привітне українське місто зі своєю ідентичністю та самобутністю.

Серед них й чимало випускників й друзів Херсонського державного університету, які сьогодні користуються популярністю у молоді, посідають топові позиції у різноманітних рейтингах. Зокрема, це стендап-комік Слава Бу, ведучий телеканалу «М1», резидент та Dj найтанцювальнішої радіостанції нашої країни «KISS FM» Олександр Клімцов, ведучий телевізійних програм Максим Зборовський.

Проректорка з міжнародної, соціально-гуманітарної й науково-педагогічної роботи ХДУ Алла Цапів зазначає, що такі відеозвернення спрямовані на психологічну підтримку наших здобувачів, викладачів та співробітників. Кількість переглядів сторінок у соціальних мережах, де розміщені відео сягають 8 тисяч, на деяких – близько 13 тисяч.

Крім того, фахівці Гуманітарного відділу налагоджують співпрацю з всеукраїнськими центральними каналами щодо показу результатів марафону. Аби якомога більше людей бачили, що Херсон – це Україна, ХДУ – це Україна!

Наразі марафон «ХДУ з Україною в серці» триває, з кожним днем до нього долучається все більше українських зірок – тож далі буде!


P.S. Переглянути відеозвернення можна на фейсбук-сторінці Гуманітарного відділу та соцмережах ХДУ – Інстаграм, Фейсбук.© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів