На Херсонщині відновив роботу ще один маслосирзавод

Херсонщина, сир, масло
Новотроїцький маслосирзавод на Херсонщині відновив свою роботу: приймає молоко від населення, виготовляє продукцію. Реалізовується вона у двох фірмових магазинах підприємства.

В одному з них, що по вулиці Шевченка, ми сьогодні побували. У продажу були сир твердий – 200 грн за кг, сир розсольний (бринза) – 180 грн/кг, сир м’який (творог) – 80 грн/кг. За словами продавчині, вершкове масло (50 грн за пачку) мають підвезти трохи пізніше.

Також маслосирзавод постачає розливне пастеризоване молоко (14 грн за літр) та вершки жирністю 35% (120 грн за літр), але вони не завжди є в наявності.

З моменту відновлення роботи цього магазину продукцію сюди завозять щодня. Крім молочної, у вітрині – різна ковбаса, вироблена на Бердянському м’ясокомбінаті. Щоправда, ціна коливається від 230 грн і аж за 300 грн. Також у продажу свіжа баранина – 190-200 грн за кілограм.


P. S. Раніше повідомлялося, що Xepcoнcький мacлoзaвoд нe зупиняє виpoбництвo тa peaлiзaцiю мoлoчнoї пpoдукцiї
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів