Волонтерський рух в Херсонському державному університеті

волонтери, дія, ХДУ
Волонтерський рух ХДУ завжди опікувався тими, хто потребував допомоги. Тому не дивно, що в умовах війни спільні зусилля викладачів і здобувачів є надійною основою для діяльності Волонтерського центру.

В умовах тимчасової окупації та, як наслідок, низки гуманітарних проблем, із якими зіткнулися херсонці, першочерговою місією волонтерів стала підтримка університетської спільноти, адже не всі студенти змогли поїхати додому, не в усіх викладачів похилого віку та ветеранів праці є можливість забезпечити себе продуктами й ліками, і колегам із маленькими дітками теж потрібно приділити увагу, аби нелегке сьогодення зробити бодай трохи комфортнішим.

Пошук і закупівля необхідних товарів, логістична робота, доставка продуктових наборів і медикаментів за адресами — це робота Волонтерського центру вже понад місяць. А поставлені задачі волонтери вважають виконаними, коли бачать вдячні усмішки та сповнені надії погляди своїх адресатів, бо вся університетська спільнота єдина в підтримці один одного та вірі в неодмінній перемозі незламної України!


Пресцентр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів