У Херсоні потрібна допомога притулку для тварин

Херсон, притулок, тварини
Херсонський міський учнівський парламент звертається до херсонців з проханням допогти притулку для тварин “Helpanimals _ks”

- Шановні херсонці! Члени комісії з питань екології та формування здорового способу життя Міського учнівського парламенту звертаються до вас з проханням долучитися та поширити серед громади інформацію про необхідну допомогу притулку «Helpanimals _ks».

У нашому місті є притулок «Helpanimals _ks», який знаходиться в Шуменському мікрорайоні, там обслуговується 25 собак, 9 котів. Члени комісії з питань екології та формування здорового способу життя Міського учнівського парламенту просять, за змоги, надати : каші (будь-які), корми, медикаменти, миски, хлоргекседин, пелюшки (ганчірки), ошийники.

Притулок знаходиться на вул. Українській Армії, 5 (за «Новою лінією»), туди можна приїхати (за попереднім записом) в понеділок-п’ятницю з 10:00 до 14:00. Контактні телефони: +380995038868, +380735038868 Ніка. Для бажаючих передати допомогу через волонтерів: за домовленістю район Житлоселище, зупинка Залізнична +380957063288 Лідія.

У подальшому, допомогу передаватимуть щонеділі. З повагою, члени комісії з питань екології та формування здорового способу життя Міського учнівського парламенту.


© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів