У Херсоні молодь моделює одяг

Херсон, мода, молодь
У Херсонському міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради підбили підсумки міського конкурсу з моделювання одягу «Конструювання та моделювання одягу» – 2022.

Враховуючи обставини воєнного стану, конкурс проходив віртуально у фото-форматі без оцінювання. Учасниці Конкурсу представили роботи у 2-х вікових категоріях (6-7 та 8-9 класи) за наступними розділами: «Конструктор-модельєр», «Fashion-ілюстрація», «Творче завдання для конструктора-модельєра» та «Творче завдання для технолога виготовлення одягу».

Завдання яких, відповідно, були конструктивні та творчого напряму і передбачали виконання розробки моделі спідниці, дизайнерську розробку моделей одягу в спортивному стилі, розробку ескізу вбрання для Міс Всесвіт та виконання оригінальної «переробки» старої футболки доповнивши її будь-яким оздобленням і конструктивними елементами.

У зв’язку із запровадженням воєнного стану в Україні та з метою підтримки дітей і заохочення їх до творчої діяльності, організаторами конкурсу вирішено нагородити всіх учасників дипломами та їх керівників подяками за участь.

Вітаємо всіх учасників конкурсу! Ви неперевершені!

Пресслужба Херсонської міської ради
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів