Посівна кампанія на Херсонщині проходить у складних умовах

Херсонщина, посівна, кампанія
Фермерські господарства Херсонщини приступили до посівної попри дефіцит пального, тиск з боку російських загарбників, заміновані поля, конфісковану сільгоспвиробничу техніку.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомив заступник голови Херсонської ОВА Дмитро Бутрій: «Частина фермерських господарств приступила до посівної. Є проблеми з паливно-мастильними матеріалами. Є господарства, де позабирали техніку (російські загарбники – ред.)», - зазначив він. На фермерів тиснуть, змушуючи до співпраці, проте наразі немає інформації, що хтось на таке погодився.

Ще є проблема замінованих полів, сказав Бутрій: «Є питання з поливом. Тому що на сьогодні Північно-Кримський канал – він... не контролюється. У господарствах, які розташовані в районі Каховського магістрального, там наповненість є, полив буде», - зазначив Бутрій. За його словами, нічим наповнити рисові чеки – води немає.

Бутрій підкреслив, що наразі не готовий оприлюднювати ніякої конкретної інформації про фермерські господарства та про ситуацію з огляду на безпеку, адже люди працюють на тимчасово захопленій території.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів