На Херсонщині очільники громад масово залишають регіон

очільники громад, регіон, залишають
Рятуючи своє життя та життя своїх рідних і близьких, очільники місцевих громад масово виїжджають з окупованої Херсонщини.

Після викрадення чи «виховних бесід», що супроводжуються погрозами, а часом і побиттям, регіон уже залишили міські голови Каховки, Скадовська, Таврійська - Віталій Немерець, Олександр Яковлєв, Микола Різак.

Віталій Немерець по тому залишив для земляків виразне послання: «Вважаю, що від мертвого мера десь у підвалі користі громаді не має».Під ним, до речі, може підписатися кожен голова будь-якої територіальної громади краю. Адже ніхто з них на співробітництво з окупантами не пішов, хоча ті тиснули на всіх.

Та судячи з того, що голів ТГ пропускають через російські блокпости, окупанти мають напохваті план «Б». А саме - замінити законно обраних людьми керівників своїми гауляйтерами, або привезеними із собою в обозі, або рекрутованими з числа місцевих покидьків чи кримінального елементу.

І пояснення дається стандартне: оскільки обраний голова покинув громаду, нате вам «тимчасову адміністрацію», аби за порядком наглядала та контролювала комунальне господарство. Втім, про те, що голови змушені тікати саме через сваволю чужинців, можна й промовчати.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів