У Херсоні воєнний стан не змінив режиму роботи медиків

Херсон, медики, робота
Наприклад, у херсонській лікарні ім.Є.Карабелеша, як і в мирний час лікарі і медсестри приходять на свої робочі місця, спілкуються з пацієнтами та надають їм необхідну медичну допомогу.

В усіх поліклініках медичного підприємства сімейні лікарі і педіатри на особистих прийомах зустрічаються із пацієнтами. Приміром, в один день - 5 квітня їх було 730, в онлайн режимі надали консультації майже 600 громадянам, – інформують у медичному закладі.

Зокрема, спеціалісти «вузького» профілю провели прийом 92 осіб в різних режимах спілкування.21 хворий цукровим діабетом отримав необхідні інсуліни. Щодо вакцинальної кампанії. Від Ковід-19 було щеплено 45 осіб, а 24 дітям зроблені профілактичні щеплення.

P.S. Детальніше про роботу медиків розказала "Українському півдню" генеральний директор КНП “Херсонська міська клінічна лікарня ім.Є.Є.Карабелеша” Алла Малицька:© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів