На Херсонщині заповідник немає доступу до бюджетних коштів

Херсонщина, кошти, заповідник
Всесвітньо відомий біосферний заповідник "Асканія-Нова" немає доступу до бюджетних рахунків, тож тваринам потрібна допомога!

"У заповіднику є колекції тварин та рослин, які формуються вже кілька поколінь. У нас є страуси, зубри, антилоп, дикі коні, лами, зебри та багато видів птахів, включаючи велику колекцію хижих птахів та журавлів. Тепер і зоологічний парк, і ботанічний сад "Асканія Нова" не мають доступу до бюджетних рахунків і ми змушені підтримувати заповідник своїми коштами.

Витрати резерву ми можемо покрити лише за допомогою пожертвувань. Будемо дуже вдячні, якщо ви підтримаєте наших тварин, птахів та інших мешканців Асканії Нова. Навіть найменша сума грошей має велике значення для нашого резерву. Поки що наша територія все ще під окупацією, єдиний спосіб отримати гроші з-за кордону нашим резервам - це рахунок PayPal", - йдеться у повідомленні біосферного заповідника "Асканія-Нова"

Фото: Біосферний заповідник "Асканія-Нова"
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів