На Херсонщині люди біжать з обстріляних сіл до обласного центру

Херсон, село, Олександрівка
Люди біжать щоб врятуватися з села Олександрівка на Херсонщині, яке практично зруйноване через постійні обстріли.

Олександрівку та Станіслав обстрілюють вже другий тиждень. Люди кажуть, їхні села просто стирають з лиця землі. Ті, що вижили ховаються в розбитих будинках, без води, світла, їжі і ліків. А загиблих ховають на городах...

Зазначається, що місцева влада кілька разів домовлялася з окупантами, щоб ті випустили людей, але зелений коридор вони не забезпечили. Лише вдалося вивести дітей із сусіднього Станіслава, який теж під обстрілами.

Нещодавно 15 місцевих жителів пішки пройшли 40 кілометрів до тимчасово окупованого Херсона. Біженців до своїх домівок прийняли херсонці. Зараз для них збирають все необхідне.

За словами місцевих жителів, в Олександрівці залишається близько 300 людей, це переважно пенсіонери, лежачі хворі та поранені.

За матеріалами ТСН
На фото "Херсонщина за день": зруйнована школа у селі Олександрівка на Херсонщині.

Вчора, 5 квітня з Олександрівки та Станіслава, за допомогою Червоного Хреста, евакуювали до Херсона ще понад 80 людей. З них - 26 дітей, - повідомив голова Станіславської громади Іван Самойленко.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів