У Херсонському державному університеті дбають про колектив освітнього закладу

Херсон, ХДУ, колектив
На цьому вчора, 4 квітня, під час чергового засідання ректорату ХДУ наголосив ректор вишу Олександр Співаковський.

Олександр Співаковський повідомив, що до ХДУ прийшло фінансування від Міністерства освіти і науки. Це, в свою чергу, означає, що зарплата та стипендія будуть виплачені, комунальні послуги сплачені.

Але є певні проблеми – це наповнення спецфонду. Адже не всі студенти мають можливість сплачувати за навчання. Тож вже зараз прораховуються можливі наслідки та вирішується питання переводу частини співробітників, які в умовах військового часу не можуть виконувати свої обов’язки, на оплачуваний простій.

«Ці заходи тимчасові та не стосуються науково-педагогічних працівників – люди працюватимуть та отримуватимуть заробітну плату згідно з навантаженням. Одночасно шукаємо інші варіанти підтримки наших співробітників – це й благодійна допомога, яку готові надавати наші іноземні партнери, й профспілкові кошти, й гуманітарна допомога.

Ми дбаємо й будемо підтримувати кожного члена колективу та наших ветеранів», – зазначив ректор. Також Олександр Співаковський висловив вдячність усьому колективу за злагоджену та безперебійну роботу в такий складний період.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів