Херсонська громада об'єднана і тому незламна

Херсон, громада, незламна
Херсонська об’єднана територіальна громада опинилася в окупації. Обстріляні будинки, поранені й загиблі, вимушені переселятися у більш безпечні населені пункти люди.

Багато хто втратив роботу, з віддаленими селами немає транспортного зв’язку, дорогезні ціни на продукти харчування й неможливість купити необхідне вганяє людей у відчай. Як завжди рятують згуртованість, людяність й здатність швидко реагувати на обставини.


Квартальні, старости, районні у місті ради – всі шукають можливості допомогти тим, хто потребує допомоги. Староста Комишанського старостинського округу Катерина Рогова каже: ми переможемо, тому що єднаємось; ми об’єднані, тому незламні!

Допомогти комишанцям у скрутні часи взялися односельці, які зараз живуть в інших країнах світу: Польщі, Чехії, США і просто в інших містах України. Завдяки їхній допомозі майже 40 діб тримаються багато мешканців округу:

“Дякую кожному, хто допомагає нашій громаді у такі скрутні часи: хто надає гроші, хто фасує та розносить нужденним, хто допомагає транспортом доставити у наш округ провізію. Мирослава Солнцева, Анастасія Майстренко, Андрій Сидоренко, Віктор Сухокобилін та інші, кого з певних причин не можу відмітити – дякую вам!”, – каже староста Комишанського старостинського округу Херсонської ТГ Катерина Рогова.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів