Управління СБУ в Херсонській області повідомляє

Управління Служби безпеки України в Херсонській області повідомляє про додатковий номер «телефону довіри»

За номером телефону 097-131-24-71 громадяни можуть повідомляти про факти прибуття та перебування в Херсонській області підозрілих осіб, факти та наміри здійснення сепаратистської і терористичної, диверсійної, розвідувально-підривної діяльності.

У зв'язку зі складною внутрішньополітичною ситуацією та збройною агресією проти України, Управління СБ України в Херсонській області звертається до мешканців із закликом щодо дотримання поміркованості та розважливості.

На сьогодні робота Управління СБ України в Херсонській області здійснюється у посиленому режимі. Повсякчас у місті та області відпрацьовується комплекс заходів у межах роботи регіональної координаційної групи Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Херсонській області.

В Управлінні СБ України в Херсонській області закликають не вдаватися до провокацій, відрізняти правдиву інформацію від тієї, що формує провокаційні погляди та призводить до розбрату у суспільстві та ескалації насильства.

Прес-група УСБУ в Херсонській області

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів