У херсонській лікарні допомогають постраждалим від обстрілів

Херсон, лікарня, допомога
Лікарі Херсонської клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних у воєнний час набувають певного досвіду надання медичної допомоги при бойових травмах.

Так, за останню добу до лікарні надійшло четверо поранених. Усі постраждалі – мирні жителі, молоді чоловіки, які отримали вибухові та вогнепальні поранення внаслідок бойових дій у районах проходження лінії фронту (Білозерка, Снігурівка, Широка Балка).

Троє чоловіків вже прооперовано, перебувають у відділенні реанімації, у всіх стан стабільний, що не загрожує життю. Четвертого постраждалого (це волонтер, який потрапив під обстріл) – зараз готують до хірургічного втручання з приводу вибухової травми стопи.

Хірурги, травматологи, анестезіологи роблять все, щоб врятувати тяжких, допомогти по максимуму – оперують, реанімують, медсестрички виходжують, підтримують моральний дух.

Кількість амбулаторних пацієнтів, за словами гендиректора лікарні, щоденно збільшується. Консультації лікарів-спеціалістів, сімейних лікарів, педіатрів, а також функціональні, ультразвукові, ендоскопічні, лабораторні обстеження в «Тропіних» виконуються в повному обсязі.

За минулу добу до стаціонарних відділень було госпіталізовано 18 хворих. В акушерському відділені народилося 3 немовлят. Вагітні на всіх термінах приймаються, як завжди, до акушерського відділення цілодобово.

Сьогодні медична допомога надається у приймальному відділенні (за основними спеціальностями) та травмпункті. «Завтра, у понеділок, працюємо у звичайному режимі. Нехай новий тиждень розпочнеться з добрих новин! Зранку згадується ось ця фраза: «Якщо кожен робитиме добро в межах своїх можливостей, то можливості добра стануть безмежними», – резюмує Леонід Ремига.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів