На Херсонщині незабаром збиратимуть урожай суниць

Херпсонщина, врожай. суниця
У господарстві «Павлівські» (Херсонська область) невдовзі збиратимуть урожай суниць садових.Рослини в чудовому стані, активно квітнуть і зав’язують плоди, попри те, що протягом 34 днів окупації фактично перебували без догляду.

Про це розповів керівник ОПГ «Павлівські» Михайло Павлівський: «Іде 34-й день війни, а за рослинами весь цей час ніхто не доглядав. Такого за історію нашого господарства ще не було. А ми працюємо вже 23 роки, – зазначив фермер. – Ягоди на суницях добре зав’язуються навіть без джмелів».

Михайло Павлівський уточнив, що персонал господарства нині на роботу не виходить:«Ми в повній окупації, бригадира нашого застрелили на другий день війни. Таку людину більше просто не знайти», – наголосив він.

Довідка: «Павлівські» вирощують ягоди у відкритому і закритому ґрунті. У тунелях реалізують принцип сумісних посівів. Виноград у теплицях на площі 2 га висаджений за італійською технологією (пергола), а в міжряддях ростуть суниці садові. Ще 6 га винограду за каліфорнійською технологією мають у відкритому ґрунті, з них на 3 га вже встановлені опори для накриття протиградовою сіткою. Також практикують висаджування суниць садових у міжряддях ожини в плівкових тунелях.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів