Херсонський Водоканал нагадує про передачу показників лічильників води

Херсон, водо, канал
Херсонський Водоканал нагадує: 5 квітня – останній день передачі показників лічильників води за березень 2022 року включно.

Важливо! Якщо ви залишили домівку та не користуєтесь водою, все одно необхідно подавати показники з різницею “0”, тобто ті ж самі, що ви надавали минулого разу.

У випадку не надання показників, Водоканал буде виконувати нарахування згідно чинного законодавства: середньодобове споживання за попередні 12 місяців. Усі показники лічильників, які будуть надані пізніше, будуть враховані в наступному розрахунковому місяці (в квітні 2022).

МКП Херсонський Водоканал вдячний кожному споживачеві за те, що навіть за таких складних обставин знаходять можливість передавати показники лічильників та сплачувати за спожиті послуги.

Зручні способи передачі показників:

– на сайті Водоканалу без реєстрації в особистому кабінеті (БЕЗКОШТОВНО) – https://water.kherson.ua/pokaznyky-onlajn1/
– через особистий кабінет (БЕЗКОШТОВНО), в якому є можливість зареєструвати декілька адрес на одну ел.скриньку. Для цього зайдіть за посиланням: https://water.kherson.ua/login/
– використання Viber (БЕЗКОШТОВНО) – Паблік для автоматичного внесення показників:
– використання месенджеру Viber 0503969091 (БЕЗКОШТОВНО) тільки для споживачів, які не надавали показники більше року (ОБОВ′ЯЗКОВО ПОТРІБНЕ ФОТО лічильника для підтвердження).

Необхідно вказати:

Особовий рахунок споживача
ПІБ споживача, адресу (вулиця, будинок, квартира)
Прикріпити фото водолічильника з цілісністю пломб та останніми показниками на кінець розрахункового періоду.
– SMS – повідомлення на номер 0503933960
Показники лічильників у SMS ввести у такому форматі: «Номер особового рахунку» (решітка) «Показник». Приклад: 1250081053#123
– за телефоном Контак-центру +38(050) 811-18-86.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів