У Херсоні продовжують боротьбу зі стихійною торговлею

Херсон, рейди, торгівля
З цією метою департамент економіки та інвестицій Херсонської міської ради спільно з КП «Муніципальна варта» систематично проводять рейди, які спрямовані на впорядкування торгівлі, унеможливлення реалізації фальсифікованої продукції тваринного походження, виявлення порушень Правил торгівлі на ринках, а також ліквідації місць стихійної торгівлі.

Під час рейдових заходів з торгуючими на стихійних ринках проводиться роз’яснювальна робота, яка направлена на переміщення їх на територію ринків. На ринках розміщено інформаційні щити щодо заборони торгівлі за межами ринків, про негативні наслідки придбання товарів на стихійних ринках.

Так, вчора, 1 квітня було проведено профілактично-роз’яснювальну роботу щодо необхідності продавати продукти харчування на території ринку, а не на проїжджій частині разом з керівником Ринку “Житлоселище” ТОВ “Унікум ЛТД” за адресою вул.Комкова – вул.Стрітенська.

Результати посиленої щоденної протидії стихійній торгівлі вже відчутні – вулиці району стали вільнішими. У департамені відзначають, що для повної ліквідації стихійної торгівлі необхідно, щоб мешканці району відмовились від купівлі товарів з рук.

Здійснюючи, на перший погляд, дріб’язкову покупку на «стихійному ринку», громадяни тим самим підтримують стихійну торгівлю, яка наражає їх на потенційну небезпеку для здоров’я та життя.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів