До Херсона евакуюють дітей з населених пунктів області де йдуть бойові дії

Херсон, діти, евакуація
Дітей з матерями намагаються вивезти з Олександрівки та Станислава Херсонської області, де відбуваються масовані обстріли.

Голова Станіславської громади Іван Самойленко повідомив, що йому, разом з Червоним Хрестом, вдалося вивезли 20 дітей з матерями із Станіславу серед яких було двоє з Олександрівки: - Співпраця з Червоним хрестом продовжується та при позитивних обставинах спробуємо приїхати в Олександрівку по дітей з матерями. Всім бути здоровими, - повідомив Іван Самойленко.

Евакуйовані діти зі Станіслава, Олександрівки та інших населених пунктів прибули до Херсона, - повідомив директор херсонської школи №3 Олексій Петров: "Ми розмістили переселенців. На себе ми взяли відповідальність і під нашою опікою 73 людини. Ми відповідаємо за їх розміщення, харчування, гігієнічні процедури. Все у нас добре, справляємося. Всі питання я вирішую з волонтерами. Їжі, одягу, доброти і уваги нам вистачає. Ми будемо організовувати для дітей гуртки і навчання", - розповів Олексій Петров.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів