У Херсоні триває роз'яснювальна робота з вуличними торговцями

ринки, продаж, територія
У Херсоні продовжується роз’яснювальна робота щодо необхідності здійснювати продаж харчових продуктів на території ринків.

Так, 30-31 березня департаментом економіки та інвестицій міської ради спільно з КП”Муніципальна варта” міської ради, керівниками ринків “Таврійський”, ТОВ “Південьсільгосптех-відродження”, Ринку “Острів”, ТОВ “Ліка”, Ринку “Житлоселище”, ТОВ “Унікум ЛТД”, ТОВ “Шуменський ринок”, ДП Ринковемістечко “Залізничний””, ТОВ “Комерційний центр “Авілон”” відбулися відповідні роз’яснення підприємцям.

Тематичні бесіди були проведені з 50 об’єктами торгівлі у Суворовському та Корабельному районах. Зокрема, за адресами: прос.200-річчя Херсона – вул.49-ї Гвардійської дивізії, вул.Комкова – вул.Стрітенська, вул. Лавреньова – просп. Святих Кирила та Мефодія, вул. Патона – вул.Шенгелія, Площа Привокзальна.

Нагадуємо: на сьогодні керівники ринків готові надати місця для здійснення торгівлі на території ринків, а не на проїжджій частині.

За інформацією Херсонської міськради

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів