У Херсонському держуніверситеті відбулося засідання англійського клубу

ХДУ, засідання клубу
29 березня в Херсонському державному університеті відбулося засідання розмовного клубу English speaking club: A Friendly Chat. Захід пройшов на платформі Zoom.

Організатором та ініціатором зібрання виступив Офіс іншомовної освіти ХДУ. Розмовний клуб англійської мови – це місце зустрічі однодумців, людей, які мають спільну мету, що спрямована на зняття мовних бар’єрів, тренування навичок говоріння, розширення лексичного запасу та загальне підвищення англомовної компетентності. Й наразі заняття вирішили не зупиняти, а навпаки – поновити спілкування.
«Найкращий спосіб вивчення іноземної мови – це практика! А практика усного мовлення в команді з носієм мови – це найкраща практика опанування знаннями та вдосконалення навичок», – відзначила проректорка з міжнародної, соціально-гуманітарної й науково-педагогічної роботи Алла Цапів.

Долучився до зустрічі й стипендіат Програми ім.Фулбрайт, американський дослідник Ерік Матерлі, який є постійним гостем клубу.

Захід пройшов у теплій дружній атмосфері. Учасники обговорили те, як справлятися зі стресом та про те, що першочергово кожен зробить після завершення війни. А наостанок домовилися неодмінно зустрітися за тиждень!

Тож долучайтеся до наступного засідання розмовного клубу English speaking club! Разом - ми сила!

Пресцентр ХДУ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів