Всі види державної допомоги будуть нараховані в автоматичному режимі

Суворовський район, допомога
Управління праці та соціального захисту населення Суворовського району інформує, що постановою, затвердженою КМУ від 07.03.2022 року №214, всі види раніше призначеної державної допомоги будуть нараховані в автоматичному режимі, у розмірі допомоги за лютий 2022 року.

Після закінчення воєнного стану, одержувачам державної допомоги, яка потребує регулярного призначення, необхідно звернутися до Управління для підтвердження права на субсидії та пільги. У разі неможливості надати інформацію про померлого одержувача будь якого виду державної допомоги (субсидії та пільги) або члена його сім’ї, призупинення виплати коштів буде проводиться згідно списків, які надаються відділами реєстрації актів цивільного стану міста Херсона.

Прийом громадян проводиться без попереднього запису за адресою: м. Херсон, вул. Маяковського, 8, телефони: 22-33-35, 26-36-68. Для з’ясування питань щодо пільг на житлово-комунальні послуги звертайтеся за телефоном 26-34-28.

За інформацією Херсонської міськради
© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон