"Дія" пропонує здобути нову професію за допомогою освітніх курсів

Дія, освітні курси, бізнес
Через повномасштабне вторгнення Росії на нашу землю багато українців втратили роботу або бізнес. “Дія” підготувала добірку освітніх курсів, які стануть в пригоді при пошуку роботи або опануванні нової професії.

Програмування для новачків: https://osvita.diia.gov.ua/courses/programming-for-beginners. Програмувати може кожен! Подивіться курс від Дія.Цифрова освіта та переконайтеся в цьому на власному прикладі.

Цифрова журналістика: https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-journalism. Серіал навчить поєднанню золотих стандартів журналістики, механік щоденної роботи та інструментів, якими найбільше користуються професіонали.

Як стати YouTube-блогером: https://osvita.diia.gov.ua/courses/youtube. Освітній серіал розповість, де шукати ідеї для власних відео, про критерії вдалого відео, авторське право, оформлення YouTube-каналу, оптимізацію відео, аналіз конкурентів, монетизацію каналу.

Сучасне резюме та пошук роботи онлайн: https://osvita.diia.gov.ua/courses/employment. Ви дізнаєтеся, як знайти роботу, правильно підготувати резюме, потрапити на співбесіду, не втратити мотивацію та впевненість в позитивному результаті протягом часом довгих та виснажливих пошуків.

“Якщо ви в безпечному місці та маєте доступ до інтернету — розвивайтеся! Ще подякуєте собі за це після перемоги”, – зауважують у “Дії”
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів