Кабмін скасував карантинні зони в Україні на період воєнного стану

кабмін, карантин, воєнний стан
Кабінет міністрів України скасував карантинні зони залежно від епідемічної ситуації із коронавірусом у регіонах. Про це повідомляється в постанові Кабміну №372 від 26 березня.

В Україні під час дії воєнного стану "зелений", "жовтий", "помаранчевий" або "червоний" рівень епідемічної небезпеки в областях не встановлюватимуть.

На період воєнного стану:
  • фізичним особам і суб'єктам господарювання рекомендувати дотримуватися протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19;
  • фізичним особам рекомендувати забезпечити отримання повного курсу вакцинації проти COVID-19 вакцинами, які ВООЗ занесла до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях;
  • установам охорони здоров'я забезпечити готовність до реагування на спалахи COVID-19 в умовах воєнного стану.
Також під час воєнного стану не діє положення про усунення від роботи працівників та держслужбовців, які не зробили профілактичних щеплень проти COVID-19.© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів