У Херсонському держуніверситеті міжнародний проєкт об'єднав учених України, Німеччини та США

ХДУ, академічний міст, проєкт
Завершився перший сезон освітньо-наукового проєкту «Академічний міст». Протягом декількох тижнів у Херсонському державному університеті проходили академічні онлайн-зустрічі провідних науковців України та світу зі студентами й викладачами нашого освітнього закладу.

«Наука й освіта долають будь-які межі і простори. Херсонський державний університет є потужним і професійним освітньо-науковим середовищем! Ми об’єднуємо колег і друзів навколо себе. Все буде Україна!», – наголосила проректорка з міжнародної, соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи Алла Цапів. Також вона висловила вдячність учасникам проєкту – організаторам, модераторам, лекторам та слухачам.

Протягом двох тижнів провідні вчені України, Німеччини та США читали лекції на різноманітні актуальні теми – від геополітики до розкриття глобального значення українського театру. Головна перевага таких зустрічей – це неформальне спілкування, де було місце й професійним науковим дискусіям. Щоденно до Zoom-зустрічей долучалося до 100 учасників.


Достатньо широкою була географія слухачів лекцій. Адже з перших днів проєкт набрав популярності не лише серед академічної спільноти Херсонського державного університету, а й представників інших освітніх та наукових закладів нашої країни.

Зазначимо, що ініціатором проєкту «Академічний міст» є спільнота факультету біології, географії і екології Херсонського державного університету. Зокрема, ідейним натхненником виступив викладач факультету Микола Гоманюк. Саме він згуртував навколо найактуальніших питань сьогодення України науковців, митців та літераторів з різних країн.

На цьому проєкт не завершується. І в другому сезоні планують залучити ще більше цікавих лекторів, що розширить кількість тем для професійних наукових дискусій!

Пресцентр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів