У Херсоні за проїзд у тролейбусі доведеться платити

Херсон, проїзд, тролейбуси
Від завтра, 29 березня МКП «Херсонелектротранс» вимушений повернутися до оплачуваного проїзду. Згідно раніше прийнятого виконкомом Херсонської міської ради рішення, проїзд у тролейбусі становитиме 6 грн.

Усі ми пам’ятаємо героїзм фахівців МКП «Херсонелектротранс».Під час атаки на місто та прориву його оборони, тролейбуси продовжували свою роботу, перевозячи містян безкоштовно у всі куточки Херсона.

Працівники підприємства змушені були добиратися до своїх робочих місць пішки, аби у такий нелегкий для усіх нас час не залишити місто без пасажирських перевезень.

Декілька діб велися роботи з відновлення контактних тролейбусних ліній, люди працювали на межі своїх можливостей. Незважаючи на все, ризикуючи власним життям, фахівці МКП «Херсонелектротранс» виходили та продовжують виходити на лінії.

Економіка міста, як й всієї нашої країни не працює. Резерви підприємства за час безкоштовної роботи – вичерпані. Це не дозволяє виплати заробітну плату працівникам, сплатити за використану електроенергію, надалі забезпечувати обслуговування контактних ліній та машин.

Зважаючи на це, та з метою недопущення повної зупинки роботи тролейбусного перевезення, керівник МКП «Херсонелектротранс» Ігор Житченко звертається до херсонців з проханням поставитися з розумінням до прийнятого рішення щодо відновлення оплачуваного проїзду з 29 березня 2022 року.

Згідно раніше прийнятого виконкомом Херсонської міської ради рішення, проїзд у тролейбусі становитиме 6 грн.

«Підприємство зможе працювати надалі лише у разі повернення плати за проїзд. Ми працюємо для Вас, любі херсонці. Крім цього, запевняємо, що право на пільгове перевезення зберігається, але при надані відповідних документів», зазначив Ігор Житченко.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів