У Скадовську за час війни народилося 30 маленьких громадян

Скадовськ, війна, громада
За даними скадовського пологового будинку, від початку війни у нас народилось 30 маленьких громадян України, - повідомив у соціальних мережах Скадовський міський голова Олександр Яковлєв.

Жителі Скадовської територіальної громади забезпечені газом, водою, світлом. Комунальні служби працюють. Міський голова нагадав про необхідність сплачувати за послуги. Банки працюють в обмеженому режимі через нестачу готівки. Хлібом забезпечує місцевий комбінат, за стабільною ціною продає борошно Інститут рису.

Ціни на продукти зросли, пише Олександр Яковлєв, через дефіцит пального та складну логістику. Проблем з постачанням продуктів поки не відчувають. Охорону громадського порядку у місті здійснює громадський патруль. У Скадовську працюють центр надання адміністративних полуг та органи реєстрації шлюбів. Працює лікарня та поліклініка.

"Держава виконує усі свої зобов'язання - вчасна виплата пенсій та соцдопомоги, допомога підприємцям та їхнім працівникам, послаблення в податках. На період воєнного стану не нараховується плата за землю, оренда майна, маємо пільги по сплаті єдиного податку, нульовій ЄСВ", - написав міський голова.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів