Херсонцям нагадують: настав час передачі показників лічильників води за березень 2022 року

передача лічильники, вода
Херсонський Водоканал нагадує, що настав час передачі показників лічильників води за березень 2022 року та роз’яснює особливості процедури.

На підприємстві розуміють, що у зв’язку з ситуацією в країні, не всі споживачі фізично мають змогу передавати показники своїх лічильників та оплачувати послуги, тому звернулись до тих споживачів, хто має таку можливість.

Показники лічильників за березень 2022 р. будуть прийматись до 5 квітня 2022 року включно.
Важливо! Якщо Ви залишили домівку та не користуєтесь водою, все одно необхідно подавати показники з різницею “0”, тобто повторити ті ж самі, що Ви надавали минулого разу.

У випадку ненадання показників Водоканал буде виконувати нарахування згідно з чинним законодавством: у розмірі середньодобового споживання за попередні 12 місяців.

Пропонуємо скористатись зручними способами передачі показників:
  • через особистий кабінет (БЕЗКОШТОВНО), в якому є можливість зареєструвати декілька адрес на одну ел.скриньку. Для цього зайдіть за посиланням: https://water.kherson.ua/login/
  • використання Viber (БЕЗКОШТОВНО) – Паблік для автоматичного внесення показників:
  • використання месенджеру Viber 0503969091 (БЕЗКОШТОВНО) тільки для споживачів, які не надавали показники більше року (ОБОВ′ЯЗКОВО ПОТРІБНЕ ФОТО лічильника для підтвердження). Необхідно вказати:
Особовий рахунок споживача

*ПІБ споживача, адресу (вулиця, будинок, квартира)
Прикріпити фото водолічильника з цілісністю пломб та останніми показниками на кінець розрахункового періоду.

– SMS – повідомлення на номер 0503933960

Показники лічильників у SMS ввести у такому форматі: «Номер особового рахунку» (решітка) «Показник». Приклад: 1250081053#123

– за телефоном Контак-центру +38(050) 811-18-86.
© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон