Директор Херсонського обласного театру про своє затримання: Все це нагадувало якусь виставу

Херсон, театр, Книга
Директор Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Куліша Олександр Книга в ефірі всеукраїнського телемарафону розповів, як його затримали військові РФ.

- Все це, сказав він, скоріше нагадувало блокбастер чи якусь виставу. До мене прийшли вранці, Приїхали на машинах, зі зброєю. Вдома була вся моя сім'я. Провели обшук і забрали мене, - розповів Книга. Каже, так і не зрозумів, що хотіли, фізичного насилля не застосовували, розмовляли.

- Сказали, що я лідер думки, що треба заспокоювати людей. Вважали. що я організатор мітингів. Я намагався пояснити, що для наших людей не треба організаторів, що в нас, коли сесія проходить, завжди мітингують, що таким чином люди висловлюють свою позицію, але схоже їм важко це зрозуміти,- розповів Олександр КНИГА.

За словами директора театру, протримали його цілий день, увечері відпустили...

P.S. Сьогодні, 26 березня Олександр Андрійович Книга у родинному колі відзначає свій День народження. Щиро бажаємо йому мирного неба, міцного здоров'я та творчої наснаги. До зустрічі у НАШОМУ ТЕАТРІ!
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів