Херсонський Центр надання адміністративних послуг частково відновив роботу

Херсон, ЦНАП, документи
Херсонський Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) відновив частину своїх функцій, опрацьовано документи, які прийняли у роботу до воєнних подій. Вікно видачі працює у скороченому графіку за звичайною адресою – будівля міськвиконкому, з боку вулиці Преображенської.

Як повідомила начальник відділу адміністративних послуг Лариса Антонова, готові папери чекають на отримання замовниками і співробітники ЦНАП телефонують із запрошенням власникам пакетів документів. Також працівники надають телефонні консультації за всіма питаннями, які знаходяться у зоні відповідальності Центру.

Години роботи вікна видачі та телефонних консультацій за номером 26-26-65 із 9.00 до 15.00.

Що стосується прийому в обробку нових замовлень, то окупаційний стан унеможливлює роботу, тому що перекрито доступ до основних реєстрів: паспортного, будівельного, речових прав та актів цивільного стану. Відновлення надання всіх 200 послуг відкладається поки на невизначений термін.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів