Херсонські комунальники працюють в аварійному режимі

Херсон, комунальні, служби
Херсонський Водоканал працює для мешканців громади у складних умовах, щоб у кранах споживачів цілодобово була вода, а з домівок відводилися стоки.

Служба водопостачання ліквідувала локальні аварійні ситуації за адресами вул.Святих Кирила та Мефодія, 14 та вул.Фестивальна, 4. Бригади служби водовідведення та диспетчерської служби усунули 16 каналізаційних засмічень.

Контакт-центр Водоканалу прийняв 219 дзвінків та направив 38 повідомлень. Диспетчерська служба Водоканалу на робочому посту. Телефон- 42-22-33.

Енергетики сьогодні працювали в мережах 0,4 кВ м.Херсон, зокрема с.Зеленівка, проведено заміну електроопори. Проведено роботи у мережах 0,4 кВ у смт.Білозерка, відновлено енергопостачання.

Проведено ремонтні роботи та введено в роботу ПС “Сонячна”, відновлено енергопостачання населених пунктів Богданівка, Петрівка, Сонячне. Залишаються знеструмленими села Східне, Загорянівка. Відновити роботу ПС “Східна” поки немає можливості...

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон