Херсонські студенти дивують талантами

студенти, ХДУ, таланти
Минув місяць від початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації на територію України. Увесь цей час студенти Херсонського державного університету не залишалися осторонь та проявляли любов до Батьківщини й почуття патріотизму в мистецтві.

Найбільше від молодих активістів факультету культури і мистецтв ХДУ – творів образотворчого характеру. Всі вони різні, але однаково болючі та душевні.


Найактивнішим став студент IV курсу Даніїл Шулєв, який створив серію малюнків «Війна». Уже в колекції художника більше 20 картин, що стали віддзеркаленням його душевного стану та поглядом на агресію.

Також наші студенти активно долучаються до поезії. Серед них здобувачі освіти всіх факультетів Херсонського державного університету. Кожен вірш наповнений любов’ю до рідного краю, вірою в перемогу та світле майбутнє України.

Вдається молодь нашого освітнього закладу й до нових форм вираження. Так, студентка факультету культури і мистецтв Милада Нейвірт створила відеоанімацію. Дівчина описує трагедію Другої світової війни та її схожість з сьогоднішньою ситуацією єдиним словом, що і послужило назвою роботи «Знову».

ХДУ – це Україна! Перемога за нами!

Пресцентр ХДУ

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон