У Херсоні продають цукерки "зроблені за кордоном"

Херсон, цукерки, продаж
Херсонські фахівці з захисту прав споживачів багато років намагались достукатись до кожного з нас з проханням уважно читати інформацію на упаковках різноманітних товарів. Особливо продуктів харчування.

Ми вивчили назви майже всіх барвників, посилювачів смаку тощо. А після подій 2014 року багато хто почав ще й уважно роздивлятись країну, з якої продукти потрапили на херсонські полиці.

Минуло більше 20 днів, як у Херсон зайшли російські військові. Незважаючи на це, деяких херсонських підприємців цей факт жодним чином не обходить. Адже вони продовжують відкрито продавати продукцію, виготовлену в Росії.

Наприклад, цукерки. Мало того, що вони коштують 350 гривень за кілограм (як зараз кілограм м’яса). Так ще й виготовили їх на території країни-агресора. Але про це продавець відкрито не каже, лише запевняє, що солодощі «зроблені за кордоном».

Тож, шановні херсонці, будьте пильними! Звертайте увагу на етикетки, аби жодним чином не підтримувати агресора та подібних підприємців!

До того ж, згідно українського законодавства щодо захисту прав споживачів, продавець зобов’язаний надати вам вичерпну інформацію про товар, який реалізує. Усе буде Україна!
Сергій ГЕОРГІЄВ
Фото автора

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів