Ректор ХДУ: Важливо щодня своїми вчинками доводити, що університет працює

Херсон, ХДУ, Співаковський
На цьому ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський наголосив вчора, 21 березня на засідання ректорату вишу:

Олександр Співаковський подякував усім за роботу на всіх напрямках: забезпечення життєдіяльності університету, підготовка до поновлення освітнього процесу, волонтерська діяльність: Це важливо – щодня своїми вчинками доводити, що університет працює!

Наразі забезпечена комунікація з Кабінетом міністрів України. Міністерством освіти і науки, безпосередньо з Міністром. Ми бачимо, що відбувається низка нарад та консультацій, зокрема й з Радою ректорів закладів вищої освіти щодо нюансів освітнього процесу в період військового часу. Досі не на всі питання маємо відповіді. Йдеться насамперед про долю ЗНО та ЄВІ, але очікуємо вирішення й за цими напрямками.

Підкреслив, що першочергове завдання – виконання індивідуального навчального плану та надання якісних освітніх послуг студентам. У нас український заклад вищої освіти, український порядок денний, українські студенти, український навчальний процес і, відповідно, будуть й українські дипломи, за якість яких ми несемо персональну відповідальність.

Робота з дотриманням такої філософії - це найкраща відповідь агресору. Адже навіть у воєнні часи, під час окупації ми маємо професійно працювати та гарно навчатися. Роздавати дипломи ми не будемо. Це моя принципова позиція!
© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон