На Херсонщині протидіють поширенню туберкульозу

Херсонщина, Червоний, Хрест
Попри складність умов, пов'язаних з блокадою Херсона російськими військами, співпрацівники проєкту «Підтримка зусиль по протидії туберкульозу в Україні», який реалізує РАТН.

Волонтери Херсонської обласної організації Товариства Червоного Хреста України знайшли можливість доправити продуктові набори для пацієнтів в Олешківський і Голопристанський райони. Всім клієнтам проєкту поповнено рахунки мобільних телефонів, щоб бути постійно з ними на зв'язку.

Соціальні працівники проєкту в області продовжують свою роботу- вони надають підопічним психосоціальну підтримку, допомагають у вирішенні актуальних запитів.Продовжується робота з контактними особами.Ми сподіваємося , що невдовзі ми зможемо передати продуктові набори і в інші райони області.

Херсонська обласна організація Товариства Червоного Хреста України© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів