Херсонські інтелектуали збирають гроші для заповідника

Херсон, інтелект, гроші
Для цього інтелектуали, які традиційно грають у МозгоЛомку в Херсоні та інших містах України, 19 березня зіграли благодійну гру, кошти від якої перерахують на утримання тварин у заповіднику Асканія-Нова.

Інтелектуальні ігри «МозгаЛомка» зазвичай проходять у невимушеній атмосфері, де можна відпочити разом із друзями у ресторані та розгадати ребуси, впізнати мелодії чи фільми тощо. Грають командами і зазвичай ігри платні.

Із початком повномасштабної війни росії в Україні ігри припинились. А 19 березня інтелектуали зіграли онлайн — цього разу можна було грати безкоштовно або внести будь-яку суму. Зрештою учасники з 40 команд зібрали 12 000 гривень.

Ці кошти підуть на утримання тварин до заповідника Асканія-Нова. У заповіднику повідомляли, що з перших годин вторгнення російських військ Асканія-Нова опинилась у зоні тимчасової окупації. Працівники змушені працювати в автономному режимі та самотужки утримувати колекції, що створювались і зберігались поколіннями. Спільними зусиллями було вирішено гостру проблему із забезпечення тварин зоопарку необхідними кормами.

Разом з тим, до сьогодні продовжують надходити запити і звернення про бажання й готовність подальшої підтримки процесів життєзабезпечення заповідника. Наразі єдиним реальним механізмом допомоги (до відновлення транспортної логістики) лишається переказ коштів на карту Приват, повідомляють у заповіднику. Тож якщо у вас є бажання підтримати улюблену Асканію-Нова, ви також можете це зробити:

Мамонтова Валентина Володимирівна, номер карти: 4149499141710200

А також перекази в іноземній валюті на рахунок Української природоохоронної групи UNCG за посиланням https://uncg.org.ua/nashi-rakhunky-dlia-blahodijnykh.../ з приміткою «Допомога для заповідника «Асканія-Нова».

За матеріалами Кавун.Сity
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів