У Херсонському держуніверситеті активно реалізують освітній проєкт

Херсон, ХДУ, освіта
У Херсонському державному університеті триває дистанційна робота - активно реалізовується освітній проєкт «Академічний міст».

Це можливість для спільноти університету в онлайн-форматі поспілкуватися і подискутувати з провідними українськими й світовими вченими на різноманітні теми.

Так, другим лектором проєкту «Академічний міст» став Микола Боровик – докторант, співробітник Меморіалу «Концентраційний табір Захсенбург». Науковець прочитав міні-лекцію, яка викликала жваву дискусію – «Хто створив «радянські нації». Радянська національна політика в публічному та науковому дискурсах».

Зазначимо, що активно до марафону таких онлайн-зустрічей долучаються не лише представники ХДУ, а інших освітніх закладів й наукових установ нашої країни.

Хоча теми лекцій переважно історичного спрямування, однак у спілкуванні з провідними вченими України й світу беруть участь науковці з різних галузей – психології, лінгвістики, географії, культурології тощо.

Свою зацікавленість у проєкті проявляє й молодь – студенти і аспіранти, які також є доволі активними учасниками дискусій та обговорень питань, порушених під час зустрічей.


© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів