Призупинено діяльність партії колишнього мера Херсона

Хенрсорн, мер, партія
Враховуючи повномасштабне вторгнення Росії, РНБО ухвалила рішення призупинити будь-яку діяльність на території України низки партій, які мають зв'язки з країною-агресором. Серед них опинилася і партія колишнього мера Херсона "Блок Володимира Сальдо"

Рада нацбезпеки і оборони ухвалила рішення призупинити на території України на час воєнного стану діяльність низки партій, які мають зв'язки з країною-агресором - Росією, - повідомив у відеозверненні в ніч проти неділі, 20 березня президент України Володимир Зеленський. (Дивитись відео з 02:21)

"Діяльність політиків, спрямована на розкол чи колаборацію не матиме успіху, але отримає жорстку відповідь. Тому РНБО вирішила, враховуючи повномасштабну війну, розв'язану РФ, та полтіичні зв'язки, які мають низка політичних структур із цією державою, призупинити будь-яку діяльність низки політичних партій на час воєнного стану.

А саме: "Опозиційна платформа – За життя", "Партія Шарія", "Наші", "Опозиційний блок", "Ліва опозиція", "Союз лівих сил", "Держава", "Прогресивна соціалістична партія України", "Соціалістична партія України", партія "Соціалісти", "Блок Володимира Сальдо", - зазначив Президент.

Зеленський сказав, що Мін'юст уже отримав доручення невідкладно вжити в установленому порядку вичерпних заходів щодо заборони діяльності зазначених політичних партій.

Фото з партійної конференції ПП "Блок Володимира Сальдо" 15.09.2020
© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон