Навчальний театр Херсонського держуеніверситету долучився до участі в міжнародному конкурсі

Херсон, ХДУ, конкурс
Навчальний народний театр «Студі-Арт» Херсонського державного університету долучився до участі в Міжнародному багатожанровому конкурсі «Valencia ART FEST - Spain 2022». Молодим талантам вдалося здобути Гран-Прі та двічі стати лауреатами І ступеню в І турі.

«Valencia ART FEST - Spain 2022» - це міжнародний українсько-іспанський проєкт, який проводиться за підтримки та сприяння головного управління культури міста Валенсія. Журі конкурсу складається з висококваліфікованих діячів культури і мистецтва, провідних педагогів профільних закладів вищої освіти, професійних режисерів, композиторів, хореографів, вокалістів і мистецтвознавців.

Вихованці нашого навчального театру представили три вистави: «Як посеред степу вскочив у халепу» (Гран-Прі), «Дивоцвіти» (лауреат І степеню) та «Великодні пригоди Колобка» (лауреат І степеню).

Подяками за високий професіоналізм були відзначені режисерка, заслужена працівниця культури України, завідувачка кафедри культурології ХДУ Лідія Лимаренко та помічниця режисера, асистентка кафедри культурології Діана Кузякіна.

У роботі «Студі-Арт» задіяні студенти всіх факультетів Херсонського державного університету. Навчальний театр має свій стиль, де вдало поєднуються слово, дія, музика, вокал, хореографія та живопис.

Традиційно в підготовці вистав допомагали: декан факультету культури і мистецтв, заслужений працівник культури України Микола Левченко; старша викладачка кафедри хореографічного мистецтва Інна Білоусенко; костюмерка Світлана Лєпьошкіна; композитор, заслужений діяч мистецтв України Олексій Пономарьов; народний артист України, головний режисер Херсонського академічного обласного театру ляльок Борис Чуприна; директор, художній керівник Херсонського академічного обласного театру ляльок Віктор Гаврилюк.


© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів