Херсонський держуніверситет долучився до міжнародного освітнього проєкту

Херсон, ХДУ, проєкт
У Херсонському державному університеті стартував освітній проєкт «Academic Bridge» («Академічний міст»), у межах якого науковці з різних країн проведуть цикл академічних онлайн-зустрічей зі студентами та викладачами нашого освітнього закладу.

Проректорка з міжнародної, соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи Алла Цапів зазначила, що проєкт ініційований спільнотою факультету біології, географії і екології Херсонського державного університету. Так, напередодні представники факультету звернулися до українських й іноземних колег із пропозицією прочитати низку лекцій для наших студентів. Науковці підтримали цю ініціативу, що й отримала символічну назву «Академічний міст».

«У межах даного проєкту науковці з різних куточків світу ділитимуться своїми знаннями та досвідом. Це те, що нам сьогодні вкрай необхідно – можливість спілкуватися та емоційна підтримка наших друзів», – підкреслила Алла Цапів.

Вчора, 18 березня, відбулася перша лекція «Україна на карті: між історією та геополітикою». Спікер – американський вчений Стівен Сігел (Steven Seegel) – професор Техаського університету в Остіні, фахівець в області славістики та євразійських студій. До першого заходу долучилася значна кількість слухачів – близько 100 осіб.

Стівен Сігел – багатогранна особистість з широким колом інтересів. Він – історик, перекладач, письменник. Є автором багатьох наукових праць, присвячених історії України, має власний підкаст, де робить книжкові огляди.


Зазначимо, що в період з 19 по 28 березня також проходитимуть лекції вчених з України, США та Німеччини. Тематика різноманітна, тож подібні зустрічі будуть цікаві для представників абсолютно всіх факультетів й навіть підрозділів університету.


© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів