На Херсонщині тварин у заповіднику забеспечили необхідними кормами

Херсонщина, корми, тварини
Про це, зі словами подяки, повідомляють працівники біосферного заповідника "Асканія-Нова" у соцальних мережах:

- Дорогі друзі! Колектив Біосферного заповідника "Асканія-Нова" висловлює безмежну вдячність усім причетним до збору коштів на термінову допомогу заповіднику та усім небайдужим, хто переймається долею нашої установи.

З перших годин вторгнення російських військ Асканія-Нова опинилась у зоні тимчасової окупації. Ми змушені працювати в автономному режимі та самотужки утримувати колекції, що створювались і зберігались поколіннями. Вашими спільними зусиллями було вирішено гостру проблему із забезпечення тварин зоопарку необхідними кормами.

Разом з тим, до сьогодні продовжують надходити запити і звернення про бажання й готовність подальшої підтримки процесів життєзабезпечення заповідника. Наразі єдиним реальним механізмом допомоги (до відновлення транспортної логістики) лишається переказ коштів на карту Приват за наданими нижче реквізитами: Мамонтова Валентина Володимирівна 4149499141710200

А також перекази в іноземній валюті на рахунок Української природоохоронної групи UNCG за посиланням https://uncg.org.ua/nashi-rakhunky-dlia-blahodijnykh.../ з приміткою "Допомога для заповідника "Асканія-Нова".

З сердечною подякою і надією на зустріч з усіма Вами у НАШІЙ Асканії-Нова у мирний час! Бережіть себе, тримайтесь! Все буде Україна!


© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон